OtoRead

OtoReadTM

Kombinuje rychlé a komplexní testování DPOAE a TEOAE u novorozenců, dětí a dospělých v snadno použitelném ručním zařízení.

  • Uživatelsky programovatelné protokoly
  • Kolébka pro ukládání přístroje, jeho nabíjení a přenos dat
  • Bezdrátová tepelná tiskárna
  • Závěsný háček pro hands-free vyšetření

Vhodný pro každé OAE vyšetření

Ať už potřebujete vyšetřit tranzientně evokované nebo distorzně produkované otoakustické emise, OtoReadTM poskytuje optimální řešení. Může být použit k jednoduchému screeningu nebo k podrobnějšímu vyšetření v diagnostickém režimu s testováním v širokém rozsahu frekvencí.

OtoRead

Navrženo pro zjednodušení vaší práce

Na základě dlouholetých zkušeností a milionů ušních vyšetření je OtoRead ™ navržen tak, aby podporoval celoživotní péči o sluch.

Každá část OtoReadTM byla přizpůsobena tak, aby zjednodušila vaši práci. Test se automaticky spustí, jakmile je sonda umístěna do ucha pacienta. O několik sekund později se zobrazí jasné výsledky vyšetření.

Ergonomický design

Každá část OtoReadTM byla přizpůsobena tak, aby zjednodušila váš pracovní postup. Několik sekund po umístění sondy do ucha pacienta se objeví (zelená PASS nebo červená REFERENCE) informace o výsledku vyšetření.

Když zahájíte screening pomocí OtoReadTM, okamžitě oceníte jeho intuitivní uživatelské rozhraní. Má klávesnici se čtyřmi šipkami, která umožňuje rychlou a snadnou navigaci a přístup k požadovaným obrazovkám. Procesem vás provedou barevné ikony. Jakmile umístíte sondu do ucha pacienta, stačí stisknout jedno tlačítko a přístroj zahájí test.

1. Háček

Umožňuje pohodlné ovládání bez nutnosti držet přístroj v rukou             

2. Držák sondy

Zajišťuje bezpečné uložení sondy a zabraňuje jejímu poškození

3. Barevný displej

Intuitivní uživatelské rozhraní pro snadnější interpretaci výsledků.

4. Navrženo s ohledem na ergonomii

OtoRead ™ je navržen pro optimální uchopení. Je malý, přenosný a tvarovaný tak, aby jej mohl kdokoli obsluhovat jednou rukou.

OAE pro klinická vyšetření

Otoakustické emise (OAE) nejsou jen nezbytným nástrojem při screeningu novorozenců, ale také v klinické audiologii. Klinické OAE vyšetření vám dává možnost provést komplexní posouzení vnitřního ucha a kochley.

Prozkoumejte náše klinická OAE řešení