Lyra

DPOAE & TEOAE

Snadnější provedení klinických OAE vyšetření

Když vše, co potřebujete, je OAE

Lyra je zřejmou volbou při provádění klinických vyšetření OAE. Rychlá a spolehlivá OAE měření zkracují dobu testování a dávají vám tak více času na péči o pacienta.

Přenosný, ale výkonný

Je snadné připojit Lyru přes USB k počítači a provozovat ji v rámci aplikace IA OAE Suite.

Lyra je plně napájena přes USB připojení, což eliminuje potřebu externího zdroje napájení. To spolu s malými rozměry přístroje zjednoduší váš pracovní den, protože můžete Lyru snadno přenést z jednoho místa na druhé.

„Lyra optimalizuje způsob, jakým měříme OAE, v souladu se závazkem společnosti Interacoustics dodávat nástroje OAE, které jsou na špičkové úrovni.“

Peter Bray, Ph.D., Interacoustics OAE Specialist

Přizpůsobte si OAE svým potřebám

Ať už dáváte přednost DPOAE, TEOAE nebo jejich kombinaci, Lyra nabízí softwarovou sadu, která splňuje všechny vaše požadavky na rychlé a flexibilní měření OAE. Sada IA OAE Suite je velmi snadno ovladatelná a zajišťuje přirozený a jednoduchý pracovní postup. Tento software také umožňuje podrobnou interpretaci a analýzu testovacích dat. V rámci této aplikace lze snadno přepínat mezi DPOAE a TEOAE vyšetřením.

Ideální pro děti i dospělé

Při testování s Lyrou se nemusíte starat o různé velikosti uší nebo měnit sondu pro různé věkové skupiny. Lehká sonda a různé uší koncovky se přizpůsobí jakékoli velikosti ušního kanálu. Díky tomu je Lyra vhodná pro testování u dětí i dospělých. Pomocí funkce automatické detekce utěsnění sondy v uchu a jejího grafického zobrazení získáte spolehlivá OAE měření.

Vytvářejte protokoly dle svých požadavků

Sada IA OAE zahrnuje řadu testovacích protokolů, které vyhovují většině skupin pacientů a testovacím účelům. Protokoly lze vytvořit nebo upravit tak, aby vyhovovaly konkrétním klinickým potřebám, a nástroje, jako je historické překrytí výsledků vyšetření, umožňují důkladné klinické posouzení OAE.

Ukládání pacientských dat

Sada IA OAE běží v rámci databáze OtoAccess® od společnosti Interacoustics. To umožňuje kombinovat vaše měření OAE s dalšími výsledky vyšetření daného pacienta uloženými v databázi. Lyra a IA OAE Suite jsou také kompatibilní s databází Noah.