sera

SeraTM

Novorozenecký screening sluchu navržený pro šťastné děti. Intuitivní pracovní postup a velký dotykový displej umožňují při vyšetření novorozenců rychlé a snadné ovládání přístroje SeraTM .
  • Odolný dotykový displej
  • Možnost volby převodníku – vložná sluchátka, EarCupsTM nebo sonda
  • 1 GB pro uložení výsledků vyšetření
  • Výdrž baterie až 8 hodin
  • Bezdrátový tisk a nabíjení

Prozkoumejte moduly SeraTM

ABRIS

CE-Chirp® 200 Hz – 11 kHz
Intenzita stimulu: 35 dB nHL
Doba vyšetření: 3 min

DPOAE

2000 to 5000 Hz
Intenzita stimulu:
L1 = 65 dB SPL
L2 = 55 dB SPL
Doba vyšetření: 60 sec

TEOAE

1500 to 4000 Hz
Intenzita stimulu:
83 dB peSPL
kalibrace špička-špička
řízené AGC
Doba vyšetření: 60 sec

Automatická ABR, DPOAE a TEOAE

Silná kombinace

Nikdy to nebylo snazší

Uživatelské rozhraní přístroje SeraTM je navrženo pro rychlé a efektivní provádění testování. Všechny hlavní funkce pro hodnocení vyšetření pacientů jsou přístupné z dotykové „domovské“ obrazovky.

Vlastní vyšetření pacienta je možné zahájit již po třech stisknutích tlačítka a nikdy nebylo snazší nebo rychlejší zadat nové informace o pacientovi. Jakmile zvolíte nebo zadáte pacienta do zařízení, zobrazí se pokyny k přípravě vyšetření pro všechny typy testů. To vždy zajišťuje konzistentní a přesnou přípravu pacienta.

Screening novorozenců

Včasná identifikace ztráty sluchu je nezbytná pro zajištění normálního rozvoje řeči, jazyka a sociálních kompetencí dítěte. Díky výkonné kombinaci ABRIS1, DPOAE a TEOAE nabízí SeraTM příležitost snadno a rychle odhalit potenciální ztrátu sluchu u novorozenců, což z tohoto přístroje dělá ideální volbu pro každý screeningový program sluchu.

1. Modul ABRIS nabízí automatické testování ABR

Okamžité výsledky

Podle jednoduchých pokynů na obrazovce můžete dokončit automatický ABR screening za méně než 30 sekund. OAE screening lze také dokončit během několika sekund.

Navrženo pro praxi

SeraTM se pohodlně vejde do ruky a díky odolnému provedení a dotykové obrazovce je dobře chráněn před údery a nárazy během každodenního používání.

Bezdrátové připojení

SeraTM je vybavena bezdrátovou nabíjecí kolébkou, která zajišťuje, že je přístroj vždy připraven k testování. Můžete dokonce vytisknout výsledky vyšetření pro jejich pozdější kontrolu, aniž byste byli připojeni k tiskárně.

Sera ™ je mobilní

Transportní vozík Sera ™ nabízí velkou mobilitu a snadné použití. Přístroj je, spolu s dalším potřebným vybavením, uložen mimo dosah pacienta, a tak se snižuje riziko jeho kontaminace.

Funkce

  • Pět koleček pro větší stabilitu a mobilitu
  • Rukojeť, která usnadňuje manévrování
  • Držáky na vybavení a příslušenství
  • Integrovaný zásobník na odpad
  • Úložný držák pro Sera ™

Snadný screening novorozenců

Audioložka Jessica Arrue Ramos demonstruje, jak můžete snadno a rychle provést OAE screening novorozence pomocí zařízení Sera ™.